Gekwalificeerde fabriek van grafietstaaf met hoge zuiverheid voor verwerking van smeltkroes:

Beschrijving Gekwalificeerde Fabriek van de GrafietStaaf van de Hoge Zuiverheid voor de GrafietVerwerking van de Smeltkroeshet fijne korrel grafietdieblok door koude te vormen wordt ver

Featured Products

Beschrijving

Gekwalificeerde Fabriek van de GrafietStaaf van de Hoge Zuiverheid voor de GrafietVerwerking van de Smeltkroes
het fijne korrel grafietdieblok door koude te vormen wordt veroorzaakt wordt wijd gebruikt in machines, elektronika, halfgeleiders, polycrystalline silicium, monocrystalline silicium, metallurgie, chemische, textiel, elektrische ovens, ruimtetechnologie en de biologische en chemische industrieë N. Het grafiet heeft de volgende kenmerken:

  1. Goed elektrisch geleidingsvermogen en hoog warmtegeleidingsvermogen
  2. Lage thermische uitbreiding en hoge weerstand tegen thermische schok.
  3. De sterkte stijgt bij op hoge temperatuur, en het kan meer dan 3000 graden weerstaan.
  4. Stabiel chemisch bezit en moeilijk te reageren
  5. Zelfsmering
  6. Gemakkelijk te verwerken
  1. Technische Index
TypeMSL80MSS80MSL85MSS85
De Grootte van de korrel  (μ M)25252525
Bulk Dichtheid  (≥ G/cm3)1.81.81.851.85
Samenpersende Sterkte  (≥ MPa)60607070
Flexural Sterkte (≥ MPa)30303535
Poreusheid (≤ %)21211818
Specifieke Weerstand (≤ μ Ω M)12121212
De Inhoud van de as (≤ %)0.080.080.080.08
De Hardheid van de kust48485050
 
  1. De asinhoud kan aan 30ppm volgens het vereiste worden gezuiverd
  2. De bovengenoemde indexgegevens zijn de standaardwaarde, niet de gewaarborgde waarde
  3. De specificatie van het product
GrootteGrootteGrootteGrootteGrootte
(mm)(mm)(mm)(mm)(mm)
φ 100× 250φ 210× 250400× 200× 100410× 250× 160510× 310× 200
φ 120× 250φ 250× 250280× 280× 110450× 200× 150450× 450× 300
φ 130× 250φ 300× 250320× 260× 120410× 310× 180600× 500× 200
φ 135× 250φ 200× 400320× 320× 150410× 310× 200600× 500× 300
φ 150× 250φ 300× 400320× 320× 190410× 310× 240800× 400× 200
φ 170× 250φ 400× 400330× 330× 170510× 310× 150920× 340× 340
φ 180× 250  380× 350× 200510× 310× 180500× 400× 200

Andere grootte kan volgens klantenvereisten worden veroorzaakt


Qualified Factory of High Purity Graphite Rod for Graphite Crucible Processing
Qualified Factory of High Purity Graphite Rod for Graphite Crucible Processing

Qualified Factory of High Purity Graphite Rod for Graphite Crucible Processing
Qualified Factory of High Purity Graphite Rod for Graphite Crucible Processing
Qualified Factory of High Purity Graphite Rod for Graphite Crucible Processing
Qualified Factory of High Purity Graphite Rod for Graphite Crucible Processing
Gekwalificeerde Fabriek van de GrafietStaaf van de Hoge Zuiverheid voor de GrafietVerwerking van de Smeltkroes












 

Neem contact met ons op

Aarzel niet om uw vraag te stellen in het onderstaande formulier. We zullen u binnen 24 uur antwoorden!