Grafietplaat voor poedermetallurgie en sinteren van harde legeringen

Beschrijving Grafiet plaat voor de Metallurgie van het Poeder en het Harde sinteren van de LegeringDe boot van Graphtie  Wordt gemaakt van het kunstmatige grafiet van uitstekende k

Featured Products

Beschrijving

Grafiet plaat voor de Metallurgie van het Poeder en het Harde sinteren van de Legering

De boot van Graphtie  Wordt gemaakt van het kunstmatige grafiet van uitstekende kwaliteit door mechanische verwerking. Het wordt hoofdzakelijk binnen gebruikt  de harde legeringsindustrie, allerlei vacuü Mweerstandsoven, de oven van de koolstofbuis, inductieoven, sinterende oven, solderende oven, ionennitriding oven, tantaliumniobium smeltoven, vacuü M dovende oven enz., waarvan behoefte grafietplaat, grafiet boot, grafiethitteER, het grafiet verwarmen buis, conductive staaf, grafiet haarde plaat, grafietbout, noot, grafietsteun, grafietvorm
 

  1. Technische Index
TypeMSL80MSS80MSL85MSS85
De Grootte van de korrel  (μ M)25252525
Bulk Dichtheid  (≥ G/cm3)1.821.821.851.85
Samenpersende Sterkte  (≥ MPa)60607070
Flexural Sterkte (≥ MPa)30303535
Poreusheid (≤ %)21211818
Specifieke Weerstand (≤ μ Ω M)12121212
De Inhoud van de as (≤ %)0.080.080.080.08
De Hardheid van de kust48485050

Graphite Plate for Powder Metallurgy and Hard Alloy Sintering
 
Grafiet plaat voor de Metallurgie van het Poeder en het Harde sinteren van de Legering

Neem contact met ons op

Aarzel niet om uw vraag te stellen in het onderstaande formulier. We zullen u binnen 24 uur antwoorden!