Grafietplaat voor industriële oven op hoge temperatuur

Beschrijving grafiet plaat voor industrië Le oven op hoge temperatuur1.   De grafiet vormen zijn é é N momenteel van de meest hittebestendige materialen. 2. &nbs

Featured Products

Beschrijving

grafiet plaat voor industrië Le oven op hoge temperatuur

1.   De grafiet vormen zijn é é N momenteel van de meest hittebestendige materialen.

2.   Met goede thermische schokweerstand, zullen geen barsten voorkomen wanneer de temperatuur heet en koud is

3.   Uitstekend warmtegeleidingsvermogen en geleidende eigenschappen

4.   Goede smering en schuringsweerstand

5.   Chemische stabiliteit, zure en alkaliweerstand en corrosieweerstand, niet gemakkelijk om met de meeste metalen te reageren

6.   Levering van de fabriek paste grafiet sinterende vorm Gemakkelijk te verwerken, goede mechanische verwerkingsprestaties aan, kan machinaal bewerkend vorm en hoge precisievorm compliceren

Application

De grafietvorm is wijd gebruikt in het volgende van aspecten:

1. Continuous afgietselvorm

2.   De gieterijvorm van de druk

3. Glass vormend met matrijs

4. Sintering vorm

5. Centrifugal afgietselvorm

6. Smelt goud, zilver, juwelen...
 

  1. Technische Index
TypeMSL80MSS80MSL85MSS85
De Grootte van de korrel  (μ M)25252525
Bulk Dichtheid  (≥ G/cm3)1.81.81.851.85
Samenpersende Sterkte  (≥ MPa)60607070
Flexural Sterkte (≥ MPa)30303535
Poreusheid (≤ %)21211818
Specifieke Weerstand (≤ μ Ω M)12121212
De Inhoud van de as (≤ %)0.080.080.080.08
De Hardheid van de kust48485050
 
  1. De asinhoud kan aan 30ppm volgens het vereiste worden gezuiverd
  2. De bovengenoemde indexgegevens zijn de standaardwaarde, niet de gewaarborgde waarde
  3. Graphite Plate for Industrial High Temperature Furnace
     

Graphite Plate for Industrial High Temperature Furnace
grafiet sinterende plaatvorm voor het harde legering sinteren 

Neem contact met ons op

Aarzel niet om uw vraag te stellen in het onderstaande formulier. We zullen u binnen 24 uur antwoorden!