Grafietplaat met hoge zuiverheid voor sinteroven

Beschrijving hoge zuiverheids Grafietblad voor het sinteren van Ovende grafiet smeltkroes wordt gebruikt voor goud, zilver en andere juwelen afgietsel en het herzien. Grondstoffen

Featured Products

Beschrijving

hoge zuiverheids Grafietblad voor het sinteren van Oven
de grafiet smeltkroes wordt gebruikt voor goud, zilver en andere juwelen afgietsel en het herzien. Grondstoffenkenmerken: Hoog
hoge zuiverheid, - dichtheid, goede thermische weerstand, ablatieweerstand, erosieweerstand, oxydatieweerstand en thermische schokweerstand
  1. Technische Index
TypeMSL80MSS80MSL85MSS85
De Grootte van de korrel  (μ M)25252525
Bulk Dichtheid  (≥ G/cm3)1.821.821.851.85
Samenpersende Sterkte  (≥ MPa)60607070
Flexural Sterkte (≥ MPa)30303535
Poreusheid (≤ %)21211818
Specifieke Weerstand (≤ μ Ω M)12121212
De Inhoud van de as (≤ %)0.080.080.080.08
De Hardheid van de kust48485050
 
  1. De asinhoud kan aan 30ppm volgens het vereiste worden gezuiverd
  2. De bovengenoemde indexgegevens zijn de standaardwaarde, niet de gewaarborgde waarde

High Purity Graphite Sheet for   Sintering Furnace




High Purity Graphite Sheet for   Sintering Furnace

High Purity Graphite Sheet for   Sintering Furnace

het hoge zuiverheidsGrafiet snorkelt plaat voor het sinteren van Oven



 

Neem contact met ons op

Aarzel niet om uw vraag te stellen in het onderstaande formulier. We zullen u binnen 24 uur antwoorden!